DO KAŽDÉHO POČASIA

Varites s.r.o. váš komplexný dodávateľ

Varites s.r.o. je stabilná spoločnosť založená na množstve spokojných klientov a partnerov, ktorým zabezpečuje komplexné služby a implementuje najmodernejšie technológie.

Portfólio produktov a služieb je vytvorené na základe potrieb zákazníkov a vyznačuje sa komplexnosťou a profesionalitou v oblasti obnoviteľných zdrojov energie, tepelných čerpadiel, riadeného vetrania, klimatizačných systémov, merania a monitoringu spotrieb a energetických služieb zabezpečujúcich znižovanie energetickej náročnosti. Doménou spoločnosti je návrh, realizácia a servis ako aj odborné energetické poradenstvo.Tepelné čerpadlá

Tepelné čerpadlá pracujú na princípe využívania obnoviteľných zdrojov energie zo zeme, slnka a spodnej vody či vzduchu. Týmto spôsobom znižujú spotrebu fosílnych palív, šetria cenné zdroje a znižujú škodlivé emisie CO2.

fotovoltaika

Fotovoltaika

Fotovoltické moduly sú určené a možu sa aplikovať na rodinné domy, bytové domy, na strechy komerčných a priemyselných budov. Tento spôsob získavanie elektrickej energie je finančne zaujímavý a zároveň ekologický.

vetranie

Vetranie

Vetrací systém zabezpečí potrebnú výmenu vzduchu, reguluje vlhkosť vzduchu v miestnostiach. Vetrací systém bráni vytvoreniu plesní a stará sa o výmenu vzduchu za čerstvý a prefiltrovaný vzduch.

vetranie

Klimatizácia

Na dosiahnutie príjemnej teploty vo vašom rodinnom dome, byte alebo kancelárií je potrebná kvalitná klimatizácia. Klimatizačné jednotky Viessmann Vitoclima vychladia spoľahlivo všetky miestnosti.

Je to také jednoduché, len 5 krokov

Neváhajte a pošlite nám dopyt. Ihneď sa vám budeme venovať. Všetko bude realizované k vašej spokojnosti

graf2

DO KAŽDÉHO POČASIA | SME VÁM K DISPOZÍCII